Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol mondatokat...

Milyen angol mondatokat tudtok Magyarorszgról?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! valaki könyörgök segítsen nekem ..nagyon sürgős !! holnapra angol mondatokat kell írnom Magyarországról, legalább 20-at!! és nem nagyon megy !! kérlek szánjatok rá időt !! nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt !! pár mondatot kellene csak..nevezetességekről..időjárásról !!
2011. nov. 13. 16:21
 1/3 mus musculus válasza:

Figyelj, én nem vagyok profi angolos, tehát előfordulhat, hogy ejtettem egy-két kisebb-nagyobb hibát, de azért összedobtam neked egy tízmondatos szöveget. Talán később jelentkezik majd egy ezen nyelvet folyékonyabban beszélő válaszoló, de addig is itt van ez, én valahogy így csinálnám:

The population of Hungary is relatively small; about 10 million people. We've got very difficult language.

Hungary have continental climate, so we can produce lots of varied fruits and vegetables (e.g. peach, apple, strawberry, carrot, kohlrabi, corn). The Hungarian cuisine is characterized by a hot meal (goulash cream, "Erős Pista"). Our favourite stweets is poppy dumps and other poppy foods. However, the fast food restaurants are popular, too.

Budapest is the capital of Hungary. There's a lot of sights here; Chain Bridge, the Parliament, the Opera House, Gellert Hill with Citadel, Margaret Island, Square of Heroes, St. István Basilica, Budapest Zoo and Botanical Garden, etc.

The 'sea of Hungary' name is Balaton. You can go holiday here.

2011. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már írtam egy 17 mondatosat, de az ételekről még nem írtam !! Nagyon szépen köszönöm !! el sem tudod képzelni ez mekkora segítség most nekem !!! 7-ikes vagyok szóval ez tökéletes lesz !! ma még történelemböl meg kell tanulnom egy anyagot ezért írtam a kérdést ki nem azért mert lusta vagyok megfogalmazni őket =/ nagyon köszönöm még egyszer !!!!!!!!!!!!
2011. nov. 13. 17:28
 3/3 mus musculus válasza:

Nem kell szabadkoznod, ismerős az érzés.:/

Ezesetben nagyon szívesen.:D

2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!