Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol csináljak olasz (közép)...

Hol csináljak olasz (közép) nyelvvizsgát? Az érettségi plusszpontok miatt kellene, de ha már csinálom akkor olyat szeretnék akkor örülnék ha nemzetközileg elfogadott lenne meg ilyesmi, mert később is szeretném hasznát venni.

Figyelt kérdés

Ezenkívül minél biztosabbra is kéne mennem, hogy tuti meglegyen a már kifizetem és a plusszpontok is meglegyenek ( emiatt minél könnyebb annál több esélyem van megszerezni is. )

Én angolt annak idején az Euro Nyelvvizsgaközpontnál csináltam, így most ott nézelődtem, valaki aki esetleg más olaszozott náluk? Más tapasztalatok más nyelvvizsgákról?? Köszi mindenkinek előre is!


2011. nov. 13. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Előtte a magyar érettségit tedd le!
2011. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

????? Talán nem teljesen volt világos hogy az érettségi pontjaim bővítése miatt kell elsősorban a nyelvvizsgát megszereznem. Így a fordított sorrendnek sajnos nem sok hasznát venném az érettségit tekintve.


Továbbá sajnos a válaszod abszolút nem az én kérdésemre volt válasz.

2011. nov. 14. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Euro-t nem ismerem, de szerintem az ECL jó lehet. Nemzetközi, színvonalas és pluszpontot is kapsz érte :)
2011. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az Origot(Rigó u.) és a BME-t fogadják el honosítás nélkül. Én Origot csináltam, annyira nem nehéz, mint mondják, és van egy könyv,amiben írásbeli tesztek, fordítások, levelek vannak, ha ezeket begyakorlod, akkor menni fog:)
2011. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!