Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy néz ki egy eszperantó...

Hogy néz ki egy eszperantó nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Milyen típusú feladatok vannak? Szótárt lehet használni levélírásnál? Vagy milyen részekből áll egy vizsga?
2011. nov. 20. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom - de javítsatok ki ha tévedek - nagyon kevés nyelvvizsga központnál lehet eszperantóból vizsgázni. Konkrétan az ORIGO-nál biztos vagyok benne, hogy igen, egyik ismerősöm is ott volt középfokún. Szótárt lehet használni, mind a levélírásnál, mind pedig a fordítási feladatoknál.


Minta-feladatokat pedig az ELTE IDEGENNYELVI TOVÁBBKÉPZŐ KÖZPONT oldalán találsz, ott akár készségenként is kipróbálhatod a tudásodat:


[link]

2011. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A magnótól nagyon félek. Tipp?
2012. febr. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!