Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 90 perc angol különóráért...

90 perc angol különóráért 2800 forint soknak számít?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy kis/nagycsoportban?
2011. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyedül :)
2011. nov. 25. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nagyon kevés, én 5ezret kérek egy óráért
2011. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Én meg 20 ezret 45 percért. Miért dolgoztok ilyen olcsón?
2011. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó csak viccel, de az előtte lévő nem tudom, hogy komolyan gondolja-e, annyit messze nem ér egy angol óra.
2011. nov. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az az óra ér 20 ezret, amiért valaki 20 ezre fizet. Egyébként el tudok képzelni ügyfelet és helyzetet, amikor ez egy reális ár. Igazság szerint azonban a legtöbb embernek olyan csekélyke nyelvtudásra (pl. felsőfokú, azaz C1) van legfeljebb szüksége a gyakorlatban, amihez nem kell külön tréning, így tanár sem.
2011. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát bizony nem kevés pénz, de ha gyakorlott és tapasztalt tanárról van szó, aki még tehetséges is és tényleg olyan jó, akkor szerintem megéri. Én egy ezrest kérek 60 percért, de én nem vagyok tanár ,van egy felsőfokom és ezzel korrepetálok fiatalokat , meg középfokra készülőket. Nem mindenki tudja megfizetni azt a 2800-at, viszont ha te megteheted, akkor szerintem vállald be!
2011. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 60 percért fizetek 2000Ft-ot. Nem nyelvtanárhoz járok, hanem olyanhoz aki sokáig élt kint és nagyon jól beszéli a nyelvet. Voltam kezdetben egy kezdő tanárnőnél aki egy ezrest kért egy óráért (mondjuk ott egy óra csak 45 perc volt) de olyan rosszul tanított, meg sokszor látszott hogy ő sem tudja annyira az anyagot, hogy nála nem nagyon fejlődtem. Akihez most járok, ő nagyon jó, csak sajnos nem állok úgy hogy heti több alkalmat is ki tudjak fizetni, így heti egy órában járok csak. Mikor tanárt kerestem (nagyon sokan hirdetik magukat) akkor mikor meghallottam hogy 4-5 ezret kérne egy óráért akkor egyből el is köszöntem. Ha heti 2 órában számolunk akkor ez havi 32-40 ezer forint ami rettentően nagy kiadás minden hónapban egy családnak csak erre. Így azt mondom ha nem vagy kezdő, nem most végezted el a főiskolát, van már tanításban tapasztalatod akkor ez normál árnak mondható.
2011. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5ezer 60 percért reális, nem 1 tanítványom van aki megfizeti, mellesleg sikerül is a vizsgája
2011. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon nekem 90 perces és 1000 ft és angoltanár is volt és jobb mint suliba!!!!!!!
2012. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!