Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú BME írásbeli és egy...

Középfokú BME írásbeli és egy középfokú origó szóbeli nyelvvizsga bizonyítvány számít egy rendes nyelvvizsgának, vagy kérvényezni kell, hogy olvasszák össze vagy mi?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha volt már ilyen kérdés. Azt hallottam, hogy nem minden nyelvvizsgát lehet párosítani. Ezt a kombinációt lehet? Vagy ha nem akkor mit kell csinálni, hogy vegyék úgy mintha egy komplex nyelvvizsgám lenne?
2011. dec. 2. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nekem is ilyen van, 2010-ben tettem origós szóbelit a BMS írásbelimhez középfokon és elfogadták a diplomához. Sokszor kérdeztem utána én is, de a nyak.hu oldalán utána olvashatsz, hogy nem kell kérni hozzá kérvényt. Nincs semmi teendőd, csak nem egy keménykötésű bizid lesz, hanem 2. De hidd el, hogy nincs belőle gubanc, a tanulmányi osztályon szó nélkül elfogadták.
2011. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óóóó de jó! :) Köszönöm a választ!
2011. dec. 2. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!