Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan sajátítsam el jobban a...

Hogyan sajátítsam el jobban a német nyelvet?

Figyelt kérdés

Már 3.osztály óta tanulom,tehát nem vagyok kezdő.A nyelvvizsgát minél hamarabb le szeretném tenni,de még nem tudom olyan tökéletesen, ráadásul ha meghallok egy német szöveget (például órán) egyből leblokkolok.

Szóval nem tudnátok linkelni nekem olyan oldalakat amelyek segítenék a nyelvtanulásomat?(bármilyen lehetne)

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2011. dec. 3. 20:14
 1/5 anonim válasza:
bocsii de ezt engemet is érdekelne
2011. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tudok nektek ajánlani egy nagyon jó nyelviskolát.

[link]

Ha regisztrálsz, kérheted az ingyenes heti nyelvleckéket.

Érdemes felmenni a Face-book-jukra is, mert ott is vannak folyamatosan német és angol feladatok.

Ha bent vagy a rendszerükben, az újításokról és nyereményjátékokról értesítenek email-ben.

Most is van egy nyereményjátékuk, ahol érdemes like-olni a Facebook-on.

Megbízhatóak, az oldalukon is vannak fent feladatok és német nyelvű írások.

Én is kapom heti rendszerességgel a német nyelvű heti nyelvleckéket.

Azon kívül nyertem egy 16 hetes középhaladó tréninget is egyik játékukon.

Ezért írom, hogy érdemes felvenni velük a kapcsolatot, mert a nyerési esély mindenkinek adott.

2011. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok, elfelejtettem írni, hogy ha az oldalra felmész,. kattints rá a NÉMET ANYAGOK FREE linkre, itt találsz német nyelvű anyagokat, ha regisztrálni akarsz, akkor pedig kattints a Tanulj nyelvet ingyen! linkre!

Visszajelzést kérek!

2011. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tényleg jó oldal!Kértem az ingyenes tananyagokat,remélem be fog válni!:))
2011. dec. 5. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok. Biztos, hogy meg fogod kapni, mert én már hónapok óta náluk tanulok.
2011. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!