Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tegnap voltam felsőfokún és...

Tegnap voltam felsőfokún és szerintem megbuktam. Annyira el vagyok keseredve! Pedig én nagyon jól beszélek angolul! Hogyan tudnék felkészülni?

Figyelt kérdés
Az olvasás és a magnó lett pocsék. Szerintem nem értem el a 40%-ot.
2011. dec. 11. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz, mert én is most voltam (pénteken) és hasonló érzések kavarodnak bennem. Én a readinget könyvek segítségével próbálom fejleszteni. Vannak ezek az OXFORD bookworms című kötetek, azok egész jók. Plusz könyvtárból kihoztam egy olyat, amiben fokozatosan nehezedő readingek vannak. A listeninget meg persze filmekkel.

Bár nekem az sem ártott, hogy végig csináltam több vizsgakönyvet. Hát majd meglátjuk. Nagyon félek, hogy nem lesz meg, de őszintén szólva ugyanez volt anno nálam emelt érettségin is. Csak a nyelvvizsga miatt mentem el és úgy gondoltam, hogy tuti nem lett meg. Hát messze sikerült :) remélem nálad is ez lesz, hogy mégis csak kellemes meglepetés ér 30 nap múlva ;)

2011. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!