Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezért pontlevonás jár? (...

Ezért pontlevonás jár? ( angol nyelvvizsga)

Figyelt kérdés

Angol ECL B2

Egy 200 szavas levelet kellett megírni, úgy volt belefogalmazva a feladatba a terjedelem, hogy in about 200 words. Nem volt odaírva semmi más, a vizsgáztató sem mondta el, hogy mire figyeljünk. Nekem 240 szavas lett, sajnos csak a végén számoltam meg. A vizsga után beszéltem a vizsgáztatóval, ő azt mondta, nem gondolja, hogy ez olyan nagy baj lenne. De mégis, teljesen ideges vagyok. Ezért várható pontlevonás? Szerintetek ha csak ezen múlna, hogy megvan-e a 60% vagy nem, akkor átmehetek?

Köszi előre is!


2011. dec. 11. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Max pár pontot vonnak le, sokat tuti nem. Ha pedig ezen múlik a 60%-od, akkor jobb is, ha nem kapsz nyelvvizsgát, mert akkor nem tudsz angolul. Bocsi.
2011. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én a Rigó utcában nyelvvizsgáztam (ami nem éppen a legkomolytalanabb hely) és ott meg a húszsoros fogalmazásom lett huszonkettő (az utsó kettő számára nem is volt már hely szinte) de nem vontak le pontot. Sztem (ezen) ne izgulj, amúgy is hallottam, hogy 59, 58 százaléknl át szokták engedni az embereket.
2011. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem vonnak le pontot.


2. válaszoló meg teljesen hülye: "amúgy is hallottam, hogy 59, 58 százaléknl át szokták engedni az embereket." Ebből is látszik, hogy életében nem volt nyelvvizsgán.

2011. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"in about 200 words"


10% le, fel, elfogadhato. Tobbert lehet hogy vonnak pontot.

2011. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves első, szerintem én tudok angolul, az osztályban én vagyok a legjobb, fél évet jártam külön tanárhoz a vizsga előtt. Egyszerűen csak nagyon pesszimista ember vagyok, nem szeretem elbízni magam, annak sosincs jó vége tapasztalataim szerint.
2011. dec. 11. 15:09
 6/11 anonim válasza:
11:25 drágám, Rigó utcában nyelvvizsgáztam, középfokot tettem le angolból, és ezt egy vizsgabiztos mondta nekem. De te biztosan jobban tudod.
2011. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 200 szavas fenyítés magyarra lefordítva 1 oldalas szöveget jelent úgy, hogy elkezdődjön, és be is fejeződjön a történet. Ne aggódj, korrekten javítják.
2011. dec. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nemsokára kiderül, elvileg 1 hét.
2011. dec. 26. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én decemberben voltam és azt mondták, hogy bármilyen hosszú lehet. Nem véletlenül hagytak 70 sor helyet.
2011. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Óh, persze... okoska, bármilyen hosszú lehet, írhatsz 4 oldalt is. Azt nem mondták neked, hogy csak azt értékelik ami a feladat kiírásának eleget tesz?
2011. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!