Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jövőre tényleg átveheti a...

Jövőre tényleg átveheti a diplomáját az, aki 2013 előtt végzett, de nem sikerült nyelvvizsgát szereznie?

Figyelt kérdés
Olvastam erről az új törvényről, de részleteket nem ismerek. Mikor vagy hol lehet erről bővebben tájékozódni?
2011. dec. 11. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ezen kérdés után én Neked nem adnék diplomát ....
2011. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvastam erről én is. De ezzel én nem foglalkozok, majd csak, ha törvény lesz belőle. Ha a Fidesz tényleg ezt szeretné, akkor ezt bármikor el tudja érni a 2/3-ával.
2011. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

#1-es vagyok megint. Ezért írtam, hogy nem adnék a kérdezőnek diplomát. Hogy lehet ilyet kérdezni, hogy hol lehet tájékozódni??? Hol? A Lehel téri piacon a zöldséges kofánál ... Elnézést, de nagyon fel tudnak bosszantani az impotens emberek, főleg ha még diplomát is kap az ilyen. Amint megszületik a törvény minden újság ezzel foglalkozik majd 3 napig .... addig meg felesleges ezen nyüszögni.


#2-es amit írt tökéletes.

2011. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de nekem nyelvvizsgám is van, meg diplomám is, úgyhogy tehettek egy szívességet a válaszaitokkal együtt. Egyszerűen csak érdekelt volna a dolog, a politikát utálom és nem is érdekel.
2011. dec. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!