Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgával kapcsolatos...

Nyelvvizsgával kapcsolatos dologban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy mi van olyankor, ha írásbelim sikeres, de olyan írásbelin voltam, ahol a magnó az írásbeli részhez tartozott, viszont szóbelizni a TELC-re megyek és ott pedig a szóbeli része a magnó? Akkor újra kell magnóznom, vagy akkor az nekem kimarad vagy ilyenkor mit csinálnak? Köszi a válaszokat. :)
2011. dec. 12. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

újra kell magnózni, ez egyértelmű.

Hiszen az egyiknél az írásbelihez tartozott, annak a pontszámát erősítette/gyengítette, a másiknál meg kell a szóbeli pontszámához. Ez elég egyértelmű. Nem tudják átvinni a másik nyelvvizsga pontszámát vagy ilyesmi, és nem fogják azt mondani, hogy "ó te egyszer már csináltál életedben egy magnófeladatot, akkor már nem kell..."

2011. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!