Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » NÉMET nyelvvizsgára való...

NÉMET nyelvvizsgára való felkészülés?! Akadt egy kis gondom.

Figyelt kérdés

Probierst du immer die Spezialitäten des Landes aus? Erre mit írnál ami nem is felsorolás szerű hanem kicsit színvonalasabb? (3-4mondat)

3-4 mondat lenne szükséges.nagyából megírtam,de nagyon jó lenne ötlet merítésnek ha más is leírná h erre mit válaszolna.

nagyon köszönöm annak aki veszi a fáradtságot és segít.

(tudom h volt már kinn a kérdés,de holnaputánra kellene,ezért gondoltam felteszem még egyszer,hátha kapok értelmes választ:/mert múltkor csak leoltást kaptam.


2011. dec. 13. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Wenn ich im Ausland bin, strebe in an, möglichst viele Spezialitäten auszuprobieren. Es ermöglicht mir, auch die Kultur des Landes etwas näher zu bringen. Außerdem ist es immer ein tolles Gefühl, neue Geschmäcke und Aromen kennenzulernen.


Persze nagy kamu az egész, semmi nem igaz belőle, de nyelvvizsgán jól hangzik. :)

2011. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!