Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanítsak angol egy...

Hogyan tanítsak angol egy teljesen kezdőnek, aki egy szót nem tud angolul?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy honnan kezdjem(kiejtés,számok állatok). Hogyan építsem fel?
2011. dec. 14. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapmondatokkal (A ház nagy), szórend(!), személyes névmások, létige ragozása, + alapszavak. (kicsi, nagy, ház, szoba, asztal, lámpa, ... utána jöhetnek alap igék is.) A kiejtést folyamatosan mond neki és lássa leírva is. Ne erőltess semmit, és mindenből csináljatok mondatokat, hogy használhassa és legyen sikerélménye. (Ha csak szavakat, szabályokat tanul, elmegy a kedve hamar.)
2011. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2011. dec. 14. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha nem vagy angoltanár, akkor sehogy. Komolyan. Ez egy szakma.
2011. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ha nem vagy tanár, ne erőltesd a dolgot. Ellenkező esetben pedig csak tudnod kell...
2011. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
angol tanár valóban nem vagyok, de szerintem egy felsőfokú nyelvvizsga felér egy angol tanárral!
2011. dec. 15. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromira nem. Egy angoltanárt (egy szó) öt évig képeznek, és a második végén kapja meg a felsőfokú nyelvvizsgáját, ha még nem volt. Egyebek közt a maradék időben tanulhatja meg a választ a kérdésedre. Több tiszteletet mások szakmája iránt. Amire te készülsz, az egyszerű kontárkodás.
2011. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!