Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon jól szeretnék franciául...

Nagyon jól szeretnék franciául beszélni, tanulom is a nyelvet iskolában, de ez nem lesz elég! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Vannak ötleteim arra, hogy jobb legyek, de több vélemény többet ér! :) El kell mondanom, hogy még igencsak az alapoknál tartok, de minél előbb szeretnék javulni, mert ez nagyon nehéz heti 1-2 órában... Nagyon elhivatott és kitartó vagyok, ezzel nincs semmi gond. Ha én meg akarok csinálni valamit, akkor megcsinálom!

A válaszokat köszönöm előre is! :))


2011. dec. 16. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyített regények (mondjuk idáig csak németből meg angolból láttam ilyet, de lehet hogy franciából is van). Feliratos filmek, bár ahhoz lehet még több tudás kellene. Vagy vannak különböző oldalak ahol nyelvtanulás céljából franciákkal ismerkedhet, és ha nem érted mit mondanak akkor mondhatod nyugodtam hogy fogalmazzák meg egyszerűbben, vagy Google fordítóval próbálod kikövetkezni hogy mit is jelenthet amit ír. Igazából az utolsó a legjobb szerintem, legalábbis azzal több sikerélmény érhet.
2011. dec. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek nagyon jó ötletek! :)
2011. dec. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!