Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani németre? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon sok hobbym van. Szeretek kerékpározni,énekelni,olvasni,de a legjobban kirándulni. A hegyi túrák a kedvenceim. Szeretem a friss levegőt, a természetet, na meg a jó kis kalandokat. Nem félek a hegymászástól és nagyon szeretem az extrém dolgokat. Ezek mellett a zene az életem. Imádok zenét hallgatni. A kedvencem a jazz. Ez az én életem.
2011. dec. 17. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ich habe sehr viele Hobbys. Ich mag Fahrrad fahren, singen, lesen, aber am besten Ausflug machen. Mein Favorit ist die Bergwanderungen. Ich mag die frische Luft, die Natur und auch die gute Abenteuer. Ich fürchte mich von dem Bergsteigen nicht und ich mag die extreme Dinge (vagy Sporte, vagy Herausforderungen=kihívás). Daneben ist mein Leben die Musik. Mein Favorit (vagy meine Lieblingsmusik) ist der Jazz. Es ist mein Leben.


Körülbelül így fordítanám le. De talán várj még egy lelkes válaszoló verziójára. :)

2011. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazán hálás vagyok. Nagyon szépen köszönöm:)
2011. dec. 17. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Mein Favorit sind Bergwanderungen-


Ich mag frische Luft, die Natur und auch Abenteuer.

Ich habe keine Angst vor dem Bergsteigen und ich mag extreme Sachen. Daneben ist die Musik mein Leben-


Ich mag Muski hören/ Meine Lieblingsmusik ist Jazz

2017. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!