Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo középfokú nyelvvizsgához...

Origo középfokú nyelvvizsgához (angol) milyen szótárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A felkészítő tanár is mondta..csak sajnos elfelejtettem a címét. Vmi Ország volt benne.. gondolom a szerző neve,nem? Aki ismeri,h milyen szótárral van szó,légyszi írjon! Ha lehet linkkel és címmel+szerzővel együtt (neten szeretném megvásárloni). KÖSZÖNÖM.
2011. dec. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Vmi Ország volt benne.. gondolom a szerző neve,nem?"


MEGALOL, nagyon otthon vagy az angol-magyar szótárak világában.

2011. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az Országh László-féle szótárra gondolsz, az akadémiaisra, ugye? gépeld be, hogy országh szótár, ott aztán válogathatsz, milyen kell neked. személy szerint én az Oxfordosokat jobban szeretem, azok nem akkora féltonnás állatok, mint az Országhnak a legújabb kiadásai, de csak rajtad áll, mit választasz, egyikkel sem fogsz mellé. és sok sikert!:)
2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fordításhoz kétnyelvű szótár (Országh László-féle)


Van egy Magay Tamás-féle is

(azt hiszem az is kétnyelvű és jó)

2013. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább másik szótárt vennék

(ha van)

2013. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vanolyan, hogy "Tanulói szótár"
2013. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!