Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek megvannak kidolgozva...

Valakinek megvannak kidolgozva az ECL német szóbeli tételek? Ha tényleg rendesen megvannak, nem kérném ingyen természetesen!

Figyelt kérdés

De nem olyan szinten kellenének, hogy minden témáról 1 oldal, ami a saját személyre vonatkozik, hanem ahogy a honlapon is fent van, pl:


1. Az egyén


- Életkori sajátosságok

- Viselkedési szokások

- Divat/öltözködés/szépségápolás


2. Társas kapcsolatok


- Szerepek a családban

- Férfi-nő kapcsolat

- Munkahelyi kapcsolatrendszerek


2011. dec. 26. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnél érte? Középszintre kéne? Mondjuk nem nagyon értem, mire gondolsz, csak annyit szeretnél, hogy miről kell beszélni egy-egy témában, vagy egy kész angolul kidolgozott esszét szeretnél?
2011. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, kidolgozva kellenének és a németek...
2011. dec. 27. 05:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Középszinten.
2011. dec. 27. 05:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt irtad, hogy nem olyan szinten kellenek, hogy minden temarol 1 oldal, ami ugye a kidolgozottsagot jelenti. De nemetben valoban nem tudok segiteni, sajnalom.
2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az embernek tobb napos ejszakazas utan mar nem annyira megy az erto olvasas. :)
2011. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rita1234 válasza:

Nézd meg ezt


[link]


vagy


[link]

2013. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Letettem a német nyelvvizsgát sikeresen középfokon. Árulom a tételeimet. Nagyon jó, egyszerű. könnyen tanulható, a vizsga szintjének megfelelő! Ha érdekel tudok mutatni mintát! e-mail: rics-ko@freemail.hu
2014. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem 3 év után már nemigazán aktuális, de hátha valaki horogra akad. :D
2014. febr. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!