Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga:...

Angol középfokú nyelvvizsga: autodidakta módon mennyi idő alatt lehet felkészülni rá, ha gimiben tanultam a nyelvet. Ld a magyarázatban (? )

Figyelt kérdés

Gimiben 4 évig, Headway Elementary és Pre-Intermediate (ez utóbbinak a feléig értünk el) könyvekből tanultam (igaz, ez már közel 10 éve volt, de használom a nyelvet munkámból kifolyólag, csak ez azért nem nyelvvizsgaszint - megértem, megértetem magam, de ismerek kb 4 igeidőt, semmi egyebet...). Ilyen feltételek mellett miből készüljek, mennyi időt vesz vajon igénybe (ITK Origo nyelvvizsgát szeretnék). A májusi időpontot (május 5.) néztem ki, teljesíthető? Tanárhoz csak a végén szeretnék menni, afféle végső útraindításként. Köszönöm a válaszaitokat.

26/N


2012. jan. 1. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts le pár próbavizsgát, csináld meg és akkor már tudni fogod, milyen szinten vagy.
2012. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, köszönöm.

Várok még válaszokat, hátha valaki volt hasonló helyzetben és tud valami konkrétabbat mondani (németből még gimis koromban nyelvvizsgáztam, de nem lehet összehasonlítani a két nyelvet, a felkészülést sem, illetve teljesen másképp tudtam akkor németül, mint most angolul, de felesleges is párhuzamot vonni, más a motiváció is, mint akkor).

2012. jan. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!