Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol óra, nyelvvizsgára...

Angol óra, nyelvvizsgára felkészítés. Ez így jó vagy menjek máshoz?

Figyelt kérdés

Angol magántanárnál voltam tegnap. A csaj B2-es viszgával rendelkezik, egész jól tanít!

Na most, mégis felmerül a kérdés, hogy vajon jó-e így!

Szóval, 120 percet voltam nála.

Adott egy nyelvtani tesztet (közép-, és haladó pontok címmel), majd egy lapot, amin táblázatba van foglalva az összes igeidő+pl. mondatok.

Nekem a Writing rész a gyengeségem, így ezzel kezdtünk. Megíratott velem egy levelet, előtte megbeszéltük a fontos tudnivalókat, illetve, hogyan álljak neki. Végül megcsináltuk ezt az összes feladattal, amivel nyilván elment az idő.


Hasznos tanácsokat is kaptam, de szerintetek így olvasásból ez hatásos felkészítésnek tűnik, vagy menjek el máshoz???


2012. jan. 4. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Én biztos nem mennék olyanhoz nyelvvizsgára készülni, akinek csak egy középfokúja van... nem is tudom, hogy mer egyáltalán tanítani az ilyen.

Amúgy neked kell eldönteni,hogy hatásos-e, mivel ezt te érzed.

2012. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazándiból én hatásosnak érzem! De kíváncsi vagyok tapasztaltabbak véleményére is, mint én vagyok, ha érted :)
2012. jan. 4. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy mezei angoltanárhoz menj külön
2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de hogy érted, hogy "mezei" tanár?

Várom a további véleményeket is!

2012. jan. 5. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
csak úgy hogy egy átlagos középiskolai angoltanárhoz:)
2012. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!