Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol a legkönnyebb az angol...

Hol a legkönnyebb az angol felsőfokú szóbeli?

Figyelt kérdés

Decemberben voltam ECL komplex felsőfokon, és az írásbeli tök jó lett (85%) a szóbeli viszont nem lett meg, mert lehúzták a beszédkészségemet annak ellenére, hogy mondtam magamtól és közbe se szólt az a szatyor vizsgáztató..

Mondjatok már vmi helyet, ahol könnyebben teljesíthető a szóbeli rész. :/ Ha jól tudom, akkor lehet külön vizsgahelyen csinálni az írásbeli és a szóbeli részt


2012. jan. 9. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Basszus én is ECL felsőfokút akarok tenni éprilisban. Mi volt a témád és a kép?

A Listenig nehéz volt? Mert 2 ECL-es gyakorló könyv is van. Az újabban tök könnyűek, kb mindet 1 max 2 hibával oldom meg.

De van egy régebbi gyakorló könyve is és abban nagyon nehezek vannak. Alig tudom őket megcsinálni.

Te miből készültél rá?

2012. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
IT és közlekedés volt a feladat. A többire meg tegyél fel külön kérdést, ne az én kérdésembe akarjad már megtudni ami épp eszedbe jutott...
2012. jan. 9. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
BME - az a legkönnyebb nyelvvizsga
2012. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp ECL-t akartam mondani, mert nekem ott nagyon kedvesek voltak, a szóbelim 79 %-os lett (többi meg épp 60 felett). De, ha ez nem játszik akkor az Eurot tudnám javasolni. Bátyám is azon volt, mert neki se sikerült elsőre az ECL és ott meglett neki. Meg az Euro az amúgy sem nehéz.


Egyébként megkérdezhetem melyik város? Csak mert itt Pécsett nagyon kedvesek voltak a vizsgáztatók, egyáltalán nem szívattak , azt kell, hogy mondjam, hogy ott nagyon szerencsésen megúsztam a dolgot.

2012. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindegy, megyek ECL-re, nem variálok. Hát lehet nálad segítőkészek voltak, de nálam csak nézett mint a fakutya a nő, ahelyett hogy feltett volna kérdéseket akkor ahogy írják is, ha úgy látja hogy nem megy jól, azért is van ott elvileg, hogy ha rosszul megy akkor segít.. De lehet az volt a baj, hogy halkan beszéltem szerintem eléggé a diktafonja meg ott volt az asztal közepén, aztán szerintem nem értették jól a teaszürcsölők akik elvileg ezt elemzik..

Na mindegy, amúgy gondoltam hogy nem lesz meg a szóbeli, nem készültem rá külön semmit.. 10%-ot kell javítani, és meglesz

2012. jan. 9. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a problémádat, a szemetek 59 %-ot adtak. Nem hiszem el, csak fél pont kéne, hogy meglegyen a szóbelim.


Én is most voltam amúgy decemberben.



Pedig az írásbelim nekem is egész jó lett, 79 %.

2012. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi mondjátok el, mi volt nektek a téma, meg a kép.
2012. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem voltunk ott nem lehet tudni mi történtt. Nem akarlak látatlanban gyanúsítani de lehet, hogy tele volt hibával, amit mondtál. Persze az se kizárt, hogya vizsgáztató volt rossz kedvében. KI tudja?
2013. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!