Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet tudnám megtanul...

Melyik nyelvet tudnám megtanulni 1 év alatt, úgy hogy középfokú nyelvvizsgám legyen belőle?

Figyelt kérdés
német,angol,francia?
2012. jan. 22. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül angol nyelvből a legegyszerűbb középszintig eljutni szerintem. Intenzív tanulással össze lehet hozni ezt 1 év alatt, persze ha jó képességű vagy.
2012. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is az angol. nem nehéz a nyelvtan, kevés a kivétel, viszonylag könnyen tanulhatók a szavak, mert szinte már körülvesz (internet, média, szleng...)

intenzív tanfolyammal fel tudsz készülni, de annak olyan is az eredménye, amilyen gyorsan megtanultad, olyan gyorsan el is felejted... :/

ez az 1 év függ attól hány éves vagy, mennyi időd és szorgalmad van a nyelvre, mennyire vagy elhatározott, kitartó, hol és hogyan tanulnál, milyen módszerrel, milyen vizsgára (www.nyak.hu) és nem utolsó sorban mennyi pénzed van rá. (egy külföldi félév vagy csak néhány hónap több millió forint is lehet, de ott biztosan elsajátítod a nyelvet; nyelvtanfolyamok is 100ezrekben mérhetők, a magántanár is 2000-2500 forint)

nem lesz egyszerű, de nincs lehetetlen...

2012. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem négy év kellett hozzá
2013. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen a nulláról nemlehet
2013. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2013. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!