Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emeltszintű angol érettségire...

Emeltszintű angol érettségire készülök. Sajnos nincs pénzem angoltanárra, tudtok ajánlani jó online tanulós oldalakat?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2012. jan. 30. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
most milyen szinten vagy?
2012. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is emelt érettségizek.Van itthon 1-2 könyvem,de ahogy láttam pdf-ben is fent van,ha kell küldök..én azokból szoktam nyelvtant,meg meg stb.Te nem félsz?:D Nekem a szóbeli a nagy félelmem.
2012. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát középszintű érettségim van már, az 90%fölött volt, dehát az ugye semmi.. közép nyelvvizsgát nem csináltam emiatt.. Rég nem angoloztam, de kb középszintű nyelvvizsga szinten vagyok, szóval a felelevenítés lenne az elsődleges, és utána, hogy fejlődjek még picit. És mindez leginkább az írásbelire összpontosítva..


és iszonyatosan fosok a szóbelitől is..:D de van egy jó könyvem nekem is: 1000Questions 1000Answers.. ajánlom neked is, ha esetleg nincs meg..

2012. febr. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!