Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok online ingyenes nyelvta...

Tudtok online ingyenes nyelvtanú ló oldalakat, ahol megtudnák tanulni normálisan Angolúl? Pl. :livemocha?

Figyelt kérdés
Ismerem a livemocha-t de nekem nem nagyon jön be, hasonló oldalakat szeretnék megismerni, kipróbálni,ahol angolt tudnák megtanulni, gyakorolni?
2012. jan. 31. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha lehetne így tanulni, mindenki ezt csinálná. Valami persze fent van az interneten, amit a google is kiad, de azokkal nagyon nehéz egyedül boldogulni.


Egyébként a magyarodra is odafigyelhetnél.

2012. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Elsőnél a pont! Előbb kicsit a magyart!


Egyébként én ezt a nyelvipercek.hu-t tudom ajánlani, egy hibája van: fizetős. Viszont úgy tudom, hogy nem drága, pár ezer forint és nagyon jó, már használtam és mint angol tanár elégedett vagyok vele :)

2012. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Kismillio ingyenes oldal van; en mindig ilyenekrol "lopom" a mondatokat a tanitvanyaimnak (nem vagyok hivatasos tanar es a tanitvanyaim a szuleim:)


[link]


[link]

2012. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ;)
2012. febr. 3. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Először tanulj meg magyarul: *nyelvtanuló és nem nyelvtanú ló(XDDDDDDDDDD)* meg tudnÉÉk tanulni * angolul( és nem angolúl...úristen.)

És mi az, hogy ,,Angolt tudnák megtanulni?''Atyaég...

2012. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BBC Learning English oldala pl., vagy valamilyen progi ... vagy oktatócsomag .. ezekre is rálelhetsz neten (tell me more, relaxa, kreativ angol ... tudod a gugli a barátod, én is ott találtam ezeket :)). De ha már beszélsz valamilyen szinten, akkor van sok levelezős oldal is. Én ha már valamilyen szinten tudnék angolul szivesen használnám a www.sharedtalk.com oldalt, itt mikrofonon is beszélgethetsz emberekkel ill. chaten is. Vagy van olyan, hogy englishforums.com, interpals.net, ezek levelezősek ... de jófej emberek vannak rajtuk :)
2012. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én most kezdtem pár napja a Busuu-val: [link]

Eddig szimpatikus.


Pl. itt találtam egy listát hasonlókról:

[link]

2013. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Duolingo - [link]

Én sokat fejlődtem vele :)

2015. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!