Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsgabizonyítványba...

ECL nyelvvizsgabizonyítványba benne vannak a százalékok, vagy csak hogy megfelelt?

Figyelt kérdés
Nem tudom az egynyelvűeknél, hogy működik eddig csak kétnyelvűn voltam.
2012. febr. 1. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy kivehető betétlap a bizonyítványban, azon vannak a százalékok, de ha kiveszed, akkor sem tűnik fel, hogy hiányozna.
2012. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És magyarul is benne vannak a dolgok, vagy csak angolul? Ill. én spanyolból megyek, de gondolom mindegyikbe angolul írják a dolgokat ha egynyelvű, vagy esetleg a célnyelven? Amúgy ez is bizonyítvány formájú, vagy csak egy papírlap? Sok pletykát hallottam h csak egy darab papírt adnak, de számomra ez hihetetlen...
2012. febr. 1. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

No, várj. Elővettem a sajátjaimat, így könnyebb elmagyarázni. :)

Keményborítós, sötétzöld bizonyítvány, rajta "arany" betűkkel, hogy "államilag elismert nyelvvizsga bizonyítvány". Ha kinyitom, akkor benne van magyarul a nevem, az azonosító számok és egyebek a bal oldalán, a jobb oldalon meg az, hogy hol vizsgáztam, milyen nyelvből, milyen fokon és milyen típusú. Pecsét, aláírás, dátum.

Emellett van a kivehető betétlap, ami így néz ki: [link]

Ez nem magyar nyelvű, hanem angol és francia... Mind az angol, mind a német bizonyítványomban, szóval szerintem mindegyik esetében így van. De ez, amit belinkeltem, kivehető.

2012. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!!!:)
2012. febr. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!