Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgánál magnóhallg...

TELC nyelvvizsgánál magnóhallgatásnál mit gondoltok erről a "taktikáról"? Bejöhet?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz vagyok magnóból, szerintem még az alap dolgos is alig mennek. Hiába gyakorlok, nem jövök rá a nyitjára. Ha nyelvvizsgán minden hova IGAZ-at írok (vagy Hamisat, tökmindegy.), bejöhet?? Vagy tuti a bukás?
2012. febr. 3. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik feladat igaz-hamis, úgyhogy nem csak ezen fog múlni.

Próbálj meg odafigyelni tényleg arra, amit mond, és ha végképp nem megy, akkor tippeld be. De tényleg gyakorolj sokat, előbb-utóbb menni fog!

2012. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, TELC-en, 3 magnóhallgatásos feladat van, mindhárom igaz-hamis-os.
2012. febr. 4. 09:21
 3/8 anonim válasza:
telc-en igaz-hamis mind!
2012. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom én!:))
2012. febr. 6. 19:12
 5/8 anonim válasza:

második vagyok:

én is most készülök TELC-re. talán bejöhet, de azt mondom, hogy amit tényleg kihallasz, azt X-eld be, a többinél pedig akkor ahogy írtad, egyfélét írj be.

2012. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként neked jól megy a magnóhallgatás? Hogy gyakorolsz rá? Én már vagy 5-6 érettségi magnóhallgatását megcsináltam, de mint...kb. halálnak a csók. Nagyon rosszul megy.
2012. febr. 9. 17:44
 7/8 anonim válasza:
Meg kell érteni, amit mond. Ha magadban megpróbálod gyorsan fordítani, szerintem sikerül. Nagyon kell figyelni. Nem szoktam gyakorolni, de ha pl órán hallgatjuk, általában több mint fele pontot sikerül elérnem.
2012. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az áprilisi nyelvvizsgára készülök..nekem azt tanácsolta a tanárom, hogy ha már tippelek akkor mind a 3 magnóhallgatásnál fixre vegyen(azaz mind a 3magnóhalgatásnál legyen mindegyik Igaz.) mert így megvan a minimális százalék amit el kell érni.

2 barátnőm volt novemberben, és ők mindegyiket fixre vették mert nem igazán értették a magnót, és meg lett nekik.


17L

2012. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!