Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A március 3. -i nyelvvizsgára...

A március 3. -i nyelvvizsgára jelentkezett vki? Tegnap kaptam egy aggasztó emailt:

Figyelt kérdés

Ön a TELC vizsgaközpont honlapján keresztül jelentkezett a Katedra Nyelviskola (város) által szervezett március 3-i TELC nyelvvizsgára. Felhívom figyelmét, hogy az online jelentkezés kizárólag a vizsgadíj befizetésével válik érvényessé.

Kérem, hogy legkésőbb február 6-ig (ez a beérkezés határideje!) utalja át a vizsgadíjat a 11708001-20522234 számú bankszámlára. Utaláskor a Közlemény rovatban tüntesse fel a saját nevét és az online jelentkezéskor kapott kódot.

Fontos, hogy a befizetés erre a számlaszámra történjen, különben az online jelentkezést nem tudjuk mihez kapcsolni.

Amennyiben máshová vagy máshogyan (pl. belföldi postai utalványon) fizette be a vizsgadíjat, kérem, hogy haladéktalanul jelezze ezt egy válasz e-mailben.


Bármilyen kérdése van keressen nyugodtan!


Kellemes hétvégét!



Tehát nem érkezett meg a vizsgadíjam? Vagy ilyet mindenki kap? Kedden utaltuk át( jan.31.)


2012. febr. 5. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap reggel első dolgod legyen felhívni őket és nyomatékosan közölni velük, hogy márpedig nézzenek utána, mert te elutaltad a pénzt. Remélem van róla valami bizonylatod vagy valahogy látszik a számládon, hogy tényleg elutaltad.
2012. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen van bizonyíték, csak arra lennék kiváncsi hogy indokolt e az aggodalmam, vagy mindenkinek elküldik. :/
2012. febr. 5. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben máshová vagy máshogyan (pl. belföldi postai utalványon) fizette be a vizsgadíjat, kérem, hogy haladéktalanul jelezze ezt egy válasz e-mailben.


itt van pontosan leírva,hogy mit kell tenned. Megírod, hogy jan 31-én átutlatad. Az utalásról bitos van igazolásod azt mellékeld, vagy a számla kivonatod vontatkozó réséznek másolatát....ennyire egyszerű.

2012. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem, csak akk egyértelműsíthetnék névreszólóan, hogy biztos minden rendben menjen. Mért kell ilyen emailt írniuk amiről nem lehet eldönteni h körüzenet, v neked szól :S
2012. febr. 5. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk jogos. Én szerencsére anno nem kaptam ilyet (nem is TELC-nél voltam), de ez tényleg gáz, hogy nem tudod eldönteni, hogy ez csak egy általános tájékoztatás, vagy valami nem stimmel az utalással. Amit a 2. válaszoló mondott az teljesen korrekt, csináld azt, amit mondott, de esetleg fel is hívhatnád őket ,biztos ami biztos.
2012. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez általános tájékoztatás..... ha nem reagálsz rá,mert befizetted akkor sincs semmi.De gondolom azért küldték,ohgy még egyszer bebiztosíthasd magad.
2012. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is jelentkeztem már online nyelvvizsgára (Kitex). Ott az volt a követelmény, hogy utaljuk el/fizessük be a pénzt (közleménybe szintét a kapott kód, név, nyelv, szint, helyszín, legalábbis én ezeket írattam be), majd az utalásról/befizetésről kapott nyugtát küldjük el nekik, jobban mondva töltsük fel a honlapon a saját felületünkre, így meg tudnak bizonyosodni a befizetésről. Kb másnapra vagy következő munkanapra elfogadták a jelentkezést. (Elég volt a beszkennelt másolat vagy fényképezővel/telefonnal készített kép)


Tehát szerintem tőled is ezért kéri a vizsgaközpont a bizonylatot. Ha azt elküldöd nekik, tuti aktívvá válsz.

Telefonon se fognak tudni felvilágosítást adni, csak ha tudod a bizonylat adatait.

2012. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!