Lefordítanátok?

Figyelt kérdés

Angoltanárom ezt a szöveget adta házinak: [link]


Sajnos nem vagyok valami jó angolos, de megpróbáltam lefordítani. Nem sikerült, és google-fordító sem éppen magyarosan tette a fordítást. Holnap doga lesz és le kell írni fejből a szöveg fordítását. (a szöveget nem kapom meg)


Valaki lenne olyan kedves, és lefordítaná szóról-szóra, magyarosan a szöveget? Előre is hálásan köszönöm!


2012. febr. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz várni kb fél órát, elküldöm neked szívesen...
2012. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindannyian tudjuk, hogy a rendszeres fizikai mozgás nagyon fontos. Több energiát ad, csökkenti a stresszt és segít abban, hogy jobban érezd magad és jobban aludjál. Segít a vérnyomás csökkentésében, kalória elégetésében és a fogyásban. Erősíti az izmaidat, segít abban, hogy a szíved és a tüdőd jobban működjön és ennek eredményeként elkerülhető a szívbetegség.

Az emberek manapság nagyon elfoglaltak, de nem feltétlen aktívak. 30 perces fizikai tevékenység a hét legtöbb napján elég ahhoz, hogy fitt és egészséges maradj. Lemenni a konditerembe nagyszerű módja annak, hogy gyakorlatokat végezz akár aerobikozol akár súlyt emelsz. Ha nem szeretsz kimozdulni vagy ha olyan elfoglalt vagy, hogy nincs időd akkor se aggódj. Vannak más módjai is a mozgásnak.

Kezdj el sétálni! Vidd el a kutyádat egy hosszú sétára, lift helyett használd a lépcsőt és vezetés helyett gyalog cipeld haza, amit vásároltál. Végezz házimunkát vagy mosd le az autód. Tudtad, hogy fél óra porszívózás ugyanannyi kalóriát éget el, mint egy 30 perces edzés? Házimunkával gyorsabban el tudod égetni a tábla csokoládét, mint egy egyórás sétával. Táncolj, kocogj, ússzál, tegyél meg mindent az egészségedért. Váljon nélkülözhetetlen szokásoddá a mozgás. Ne feledd: Légy aktív és maradj aktív.

2012. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én, kb 5 perc alatt megvoltam vele, bár szilisztikailag még nyilván javítható a szöveg.
2012. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én privátban küldtem neki, és nem a fordítás tartott fél óráig vagy tovább, hanem az, mire ki tudtam nyomtatni a szöveget, hogy jobban lássam és közbe is jött valami... Tény, hogy nem volt egy nehéz szöveg, nekem sem vette el túl sok időmet... :D
2012. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindannyiótoknak a segítséget! Örülök, hogy itt ilyen kedves emberek is vannak!
2012. febr. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!