Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék angol nyelv vizsgát....

Szeretnék angol nyelv vizsgát. Hogy zajlik ez? Levelezőn is megoldható, esetleg Csongrád megyében van olyan intézmény, ahol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

Vagy aki túl van már ilyenen, írna róla esetleg?

Szeretem az angol nyelvet és fogékony is vagyok rá úgy érzem. 18 éves leszek.

Köszönöm a válaszokat előre is. :)


2012. febr. 11. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgára kell egy iskola, aki bejelent. Nem muszáj tanfolyamot végezni hozzá, ha úgy érzed menni fog magadtól is, akkor nincs gond. A tanfolyamo(oka)t meg szerintem felesleges levelezőn végezni, ha van egyáltalán, az a lényeg, hogy meg is tudj szólalni idegenek közt, némi interakcióra szükség van. Csongrád megye meg tele van ilyen intézményekkel, akik bejelentenek illetve tanfolyamokat szerveznek.
2012. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:

Bocsi, de szerintem nem "kell" hozzá iskola. Legalább is nekem semmi ilyenem nem volt. Nem jártam nyelviskolába, és nem is voltam nappalis diák, levelező suliba jártam. Kinéztem egy vizsgaközpontot, neten jelentkeztem nyelvvizsgára, és ennyi volt. Befizettem a pénzt, megjelentem az adott időpontban, megírtam az írásbelit, két óra múlva visszamentem szóbelizni, ennyi. Senki nem kérdezte, hogy milyen iskolába járok.


De kérdező, te akkor nyelvtanfolyamra is akarsz járni, vagy csak simán vizsgázni? Ha tanfolyamot akarsz, akkor így keress rá a neten, ha csak vizsgázni, akkor meg arra keress rá, hogy a környéken hol van erre lehetőség.

De amúgy tessék, itt van egy például: [link] Viszont levelezős nyelvtanfolyamról én még nem hallottam. Bár lehet, hogy van ilyen is.

2012. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem feltétlen kéne egy tanár. vagy magántanár,vagy legalább egy nyelviskola. ha nincs a közelben akkor még ajánlom az online skypon történő oktatást. én is oktatok,csak én német nyelvet. így otthon kényelmesen, tudsz, tanár segítségével tanulni,nem kell utazni sem
2012. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!