Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Telc nyelvvizsgát lehet...

A Telc nyelvvizsgát lehet párosítani?

Figyelt kérdés

Nekem már a szóbeli meg van, origót csináltam. És most jelentkeztem Telc írásbelire. De utólag vettem észre, hogy a Tec-nél az írásbelihez tartozik a magnó, de az origónál már megcsináltam, mert ott a szóbeli része volt.

Most akkor meg kell csinálnom mégegyszer a magnóhallgatást?

Lehet egyáltalán a Telc-et párosítani? :O


2012. febr. 13. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

TELC-nél szóbelihez tartozik a magnó.


Ha két különböző helyen csinálod az A-t meg a B-t akkor is el kell fogadniuk az iskoláknak.

2012. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szóbelihez? Ez biztos? Én azt olvastam h az írásbelihez.
2012. febr. 13. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A szóbelihez tartozik, viszont szerintem nem lehet TELC-et Origóval párosítani.
2012. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az origo az asszem nem nemzetközi meg az origo az nem egy nyelvű- Viszont az ECL-el lehet párosítani.

A magnó a szóbeli résznél van, csak az írásbelivel azonos időpontban van. Az írásbeli ált. 9-kor kezdődik és a magnó meg 11-kor, és akinek csak a magnó kell, annak be kell mennie 11-re. Itt 1 nagy füzet szerű feladatlap van, amiben benne vannak az írásbeli feladatok meg a magnó is a végén.

2012. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!