Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül beszélő filmeket,...

Németül beszélő filmeket, német felirattal honnan tudok letölteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni rendesen németül, gondoltam az csak segíthet ha filmeket nézek németül. :) Ha esetleg tudtok még egyéb késégfejlesztő dolgokat mondani a nyelvtanulással kapcsolatban szívesen meghallgatom.
2012. febr. 14. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Feliratosat nem találtam, de ezek a régen németre szinkronizáltak elég jól érthetők:


http://www.youtube.com/watch?v=oAskBbCjLzY

2012. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is köszi, nagyon jól jött :)
2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ismered a torrentezést, bármit le tudsz tölteni, kérdés hogy vannak-e német filmekhez német feliratok. Tettem egy próbát pár kedvencemmel az egyik ismert feliratos oldalon :) és találtam mindhez.
2012. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami még segített, az rádióműsorok hallgatása. Ha találsz egy szimpatikus, beszélgetős adót a neten, általában vannak letölthető műsorok. Persze akkor ér a legtöbbet ha van türelmed többször meghallgatni ugyanazt, viszont szerintem izgalmasabb akkor már ilyesmit újrahallgatni, mint nyelvkönyv cd-ket.
2012. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Weitz Tercsi ***** válasza:

Nem tudom milyen szinten vagy. De: Jojo sucht das Glück kezdőknek feliratos pár perces teleregény.Jó sok része van.

Keresd Filó Csaba honlapját. Sok jó hanganyagot találhatsz. Még a szintet, a beszélő nem ét és a hosszúságát is kiválaszthatod.

A langsam gesprochene Nachrichten is jó.

2012. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!