Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű érettségire...

Angol emelt szintű érettségire (főleg szóbeli) hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani tipikus témákat, amiket jó lenne átnézni, átgondolni?

Illetve vannak olyan kérdések, amik gyakran visszatérnek, több érettségiben is rákérdeztek? Akár nyelvtani szerkezet, akár kifejezés, amit gyakran használnak... (pl biológia: a fejlábúak hólyagszemére majdnem minden évben rákérdeznek)

Köszönöm a segítséget :)


2012. febr. 20. 12:53
 1/7 webnyelv ***** válasza:

A készülésben segíthet, ha az előző évek feladatait átnézegeted, ha még nem tetted:

[link]


Szóbelire már nem tudom, hogyan készültem... talán az 1000 kérdés 1000 válasz könyvből. Ennek van olyan változata, amire rá van írva, hogy emelt szintű érettségire is jó.

Én egyébként valami sulival kapcsolatos témáról (is) beszéltem szóbeli (lehet, hogy másról is kellett, már nem tudom), amikor őszintén bevallottam angolul, hogy szorult helyzetben már puskáztam a suliban, de amúgy nem szokásom. :D

2012. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!


Én is most készülök, nekem ezek jöttek be nagyon:


[link]


[link]


Sok sikert! :)

2012. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most szombaton megyek :)
2012. jún. 7. 12:06
 4/7 anonim válasza:
Én is holnap megyek, izgi lesz...
2012. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert :)
2012. jún. 8. 16:30
 6/7 anonim válasza:
én is holnap megyek, sok sikert!
2012. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg holnap megyek! valaki tudna mesélni arról hogy hogy sikerült? mit kellett csinálni és rendesek voltak? már izgulok nagyon..
2012. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!