Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell jelentkezni a Dexam...

Hogy kell jelentkezni a Dexam nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék menni az áprilisira és úgy akarom hogy ne tudjon róla senki, meglepetésnek szeretném persze csak ha sikerül.

Részletesen le tudnátok nekem írni hogy kell rá jelentkezni? Utalni nem tudok, Postán még soha nem voltam és nem is fizettem be semmit. Én arra gondoltam hogy kitöltöm a jelentkezési lapot és beviszem a Dexam központba ami az Debreceni Egyetem mellett van és ott valakinek odaadom és befizetem. Ha ez így nem jó akkor postán hogy kell? Olvastam hogy ott kell kérni tőlük valamilyen papapírt amit kell befizetni. Kérem aki van olyan segítőkész az részletesen írja le hogy mit csináljak, mit mondjak a postán, mit írjak a csekkre.Mindent lépésről lépésre.KÖSZÖNÖM.


2012. febr. 20. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemelyesen intezd debiben, postan befizeted a penzt, s aztan beviszed a nyelvvizsgakp-ba.
2012. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első lépésként kérsz egy jelentkezési lapot amit értelemszerűen kitöltesz, majd fogsz kapni egy sárga csekket, a felső "kockákba" számmal beírod a vizsga típusodnak megfelelő összeget, majd alá betűvel is. Valamint a csekkre rá kell írod a neved és a címed is. Ezt a csekk jobb és bal oldalán is. Ha ez kész a postán befizeted, vissza fogják adni neked a bizonylatot. Ezzel besétálsz a Vizsgaközpontban plusz viszed a már kitöltött jelentkezési lapodat is. És így sikeresen jelentkeztél a vizsgára. Remélem tudtam segíteni.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglett a nyelvvizsga?
2013. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2014. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csekken a legjobb befizetni
2014. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!