Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segit valaki ezt legyszi...

Segit valaki ezt legyszi leforditani? So do I, but we could get in a couple of months in the Mediterranean. And Germany, and still catch an August sailing.

Figyelt kérdés

Egy amerikai hazaspar, nehany honapja europaban vannak (kirandulni), Egy idö mulva azt kerdi a ferj, hogy "Don't you think it's about time we're beating it back home?"(Nem gondolod, hogy már ideje lenne hazamenni?).

A felesége azt mondja, hogy "No, I should think not.

I want to see lots more of Europe." (Nem. Egyáltalán

nem gondolom azt.Sokat akarok még látni az öreg kontinensböl.) és akkor mondja a ferj amit felul irtam...


2012. febr. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
sikerült már lefordítanod?
2012. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos meg nem
2012. febr. 22. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is, de pár hónapon belül el kéne jutnunk Dél-Európába. És Németországba, és még elcsíphetünk egy augusztusi vitorlázást.
2012. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az baj hogy én sem tudom pedig még a szótárban is utána néztem.. :( Nem tudom mi lehet az a so do I.. valami szerintem olyasmit akarhat a férj hogy még pár hónapot töltsenek a Földközi tengernél, meg valami augusztusi vitorlázásról lehet szó!
2012. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeket
2012. febr. 22. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy valamilyen angol könyvet fordítasz magadnak?vagy ez házihoz kell?
2012. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

So do I = én is,

nor do I = én sem.

2012. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helyesbítek:

"el kéne jutnunk"

helyett:

"eljuthatnánk"


Gondolom az a lényeg, hogy ő is sokmindent szeretne látni, de ezt mind bele lehetne zsúfolni abba a pár hónapba, és nem elhúzni au időt.


16:41 voltam. :)

2012. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hazi, egy darabot forditok
2012. febr. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!