Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok külföldi levelezőp...

Hol találok külföldi levelezőpartnert?

Figyelt kérdés
lassan már 10 éve tanulom a németet.Szóval ez az erősségem de szeretnék nagyon jól beszélni.Az angol mot fogom tanulni,de abból semmit még nem tanultam.Ha lehet német levelező partner kéne.köszi előre is
2009. jún. 6. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
keress külföldi társkeresőket.én ugyanígy voltam a japánnal,és tanulni akartam,felregiztem egy ilyen oldara, itt szerencsére,kiírhatod,h minek vagy ott,tehát barát,pasi kereső vagy levelezős nah én bele is botlottam egy irtó helyes japán srácba már fél éve levelezgetünk,msn stb tök jó:)
2009. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de milyen weboldalon vannak ilyenek?
2009. jún. 6. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
www.sharedtalk.com/
2009. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
/ nélkül
2009. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

japanesecupid.com

aki keres az talál...:/

első voltam

2009. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
2009. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is németet tanulok, de én csak 6 éve. Van egy német oldal, ami hasonló mint a myvip. Amikor én regiztem küldtek emberek köszntő üzenetet, meg ilyeneket, meg lepően sokan rámírtak, úgy hogy még képem sem volt kint. Találkoztam olyan magyarokkal, akik kint élnek régóta, tudnak teljesen németül.

Az oldal neve:

www.wer-kennt-wen.de

Nekem sokat segített, azóta megvan a nyelvvizsgám , persze tanulás mellett ;)

2009. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Kéne." Nekem is sok minden kéne.
2015. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!