Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Barátnőmmel, mikor nem tudunk...

Barátnőmmel, mikor nem tudunk találkozni szinte egyfolytában beszélgetünk, újabban kizárólag angolul. Neki már meg van a középfokúja én pedig nyáron szeretném. Szerintetek ez jó tanulási módszer, szótanulást és filmnézés mellett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
több mint a semmi, de sztem nm a legjobb
2012. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó, de csináld azt hogy angolul nézel filmet de tegyél hozzá angol feliratot (így megtanulod, hogy a szavakat hogyan is kell igazán angolosan kiejteni.

Amikor meg már így úgymond ismered a filmet akkor pedig próbáld igazán megérteni miről van szó.

Én sokat beszélek angolul mert sok külföldi ismerősöm, barátom, rokon van kint (akik már nem vagy sosem tudtak magyarul) és én vagyok a legjobb angolos a suliban.

A tavalyi cserediák programban is én szerepeltem a legjobban ahhoz képest hogy még nem érettségiztem a póker szabályait úgy elmagyaráztam, hogy mindenki értette és vígan játszottunk :)

2012. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!