Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok angol levelező...

Hol találhatok angol levelező partnereket, esetleg valaki nem szokott?

Figyelt kérdés
Tanulás szempontjából kellene. Jelenleg nagyon minimális az angol tudásom, szinte semmit nem tudok. A suliba sajnos nem ragadt rám semmi és a mostani tanár aki már 3 éve tanít elég felszínesen tanítja, ezek ellenére rengeteget követel. Félévkor megbuktam, most 11.-es vagyok. Ez ugye nem mehet így tovább, de sajnos magántanárra külön se pénz, se hely, mivel falun lakom és feljárni városba sajnos nem lenen külön időm, vagyis nagyon későnkén érnék haza. Tudom rögtön levelezésbe belevágni hirtelennek tűnik, de van egy nyelvtan könyvem amit elkezdtem átvenni és ez mellett a levelezés jó lenne szókincset fejleszteni mivel nekem a magolós nem megy, és a nyelvtan is jobban berögződne. Valaki esetleg nem akar? Olyan valaki kellene aki már elég jól tud tud angolul és nem okozna neki gondot levél írás, heti 2-3-szor kellene és, ha valami hibát talál azt leírja, hogy nem így kell stb. Tudom, hogy elég meredek a kérés, de nagy segítség lenne. És ugye oldalak, ha valaki tud ilyen levelezős oldalt vagy ilyesmit azt is szeretettel fogadom. 18/F
2012. febr. 27. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akadt levelezopartnered, akkor nekem irhatsz nyugodtan privit :)
2012. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
[link] , ezen a helyen sokan vannak különböző származású levezőpartnerek! Sok Sikert :))
2012. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elég jó vagyok angolból, és nekem is vannak külföldi levelezőtársaim. Ha akarsz, írj privátot!
2012. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!