Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok tippeket adni japán...

Tudtok tippeket adni japán nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Esetleg leírnátok hogy ki hogy tanulta/tanulja a nyelvet.Már egy ideje én is tanulom de kíváncsi lennék milyen módszerekkel lenne könnyebb illetve kinek mi segített. A válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2012. márc. 8. 10:47
 1/6 Péter飛多 ***** válasza:
100%
Hello, én facebookon tanítok egy csoportba, ha gondolod írj és megbeszéljük, szívesen tanítalak. A tanítás nálam ingyenes, hisz csak egy csoportba vagyunk.
2012. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Péter飛多 ***** válasza:
100%

Am én netről tanultam a szavakat a www.japammagyarszotar.hu rol, a nyelvtant meg A " Japán nyelvtani összefoglaló" ból.

4 éve kezdtem, ezidő alatt simán ellehet sajátítani, olyan szintre hogy simán társaloghatsz másokkal.

2012. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt találtam neked. Egy időben én is gondolkoztam, hogy megtanulom, de végül letettem róla, meg amúgy sincs vele semmi célom. Ezen az oldalon leckékbe van rendezve az anyag, úgy tudsz haladni előre. Remélem hasznos lesz, sok sikert!

2012. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a blog valóban nagyon jó, élvezetes stílusban tárgyalja az anyagot, következetesen, lépésről lépésre halad, sok példát is bemutat - így önállóan is sokmindent meg lehet érteni belőle.


Sok-sok más gyakorlófeladattal és egy jó gyakorlópartnerrel (vagy éppen tanárral :)) kiegészítve mindenképpen hasznos segédanyag!

2012. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az Oxford iskolában tanulom.
2012. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!