Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen kezdőnek melyik a...

Teljesen kezdőnek melyik a legjobb németkönyv?

Figyelt kérdés
Egy szót se ismerek kb... viszont Ausztriában szeretnék dolgozni. Nyelvvizsgát nem akarok, szóval nem kellenek annyira a témák. (autószerelő vagyok)
2012. márc. 11. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Start Neu!" nagyon jó könyv, minden lecke végén van kidolgozott szójegyzék, így nagyban megkönnyíti a nyelvtanulást, lehet hozzá letölteni hanganyagot is. Viszont érdemes kezdetben igénybe venni valakinek a segítségét is, aki elmagyarázza a szórendet, rangozást, igeidőket, eseteket stb.
2012. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segítségem az lesz, csak a könyvet nem tudjuk eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb. A Schritte international jött még szóba
2012. márc. 11. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár a Schritte-ről nyilatkozni nem tudok, viszont én az iskolában a Tangram Aktuell-ből tanulok amit ugyanaz a kiadó gyárt mint a Schritte-t és ugyanúgy 6 részből áll, szóval véleményem szerint a felépítése se lehet sokkal másabb, de az biztos hogy ha rám hallgatsz sem Schritte-t sem Aktuell-t nem veszel...BORZALMASAK, nyelvtant alíg tanítanak és a munkafüzeti feladatok olyan bugyuták hogy el sem hiszem...

Ami jó: Start! Neu, és a többi része, a Kon-Takt valamint még úgy jónak mondanám a Delfint is viszont az nagyon tömény....; viszont a THEMEN aktuell-t nagyon eltalálták!!

Sok sikert!

2012. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak a Kon-Takt-ot ismerem, 1,5 éve tanulok belőle, és nagyon hasznos, nekem bevált:)
2012. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallo! (ez a köszönésük, első lecke :)


a nyelvvizsgát még most megkérlek, hogy felejtsd el, töröld a szótáradból, a gúnyhatárokon kívül nem létezik ilyen szó, hogy nyelvvizsga, Sprachprüfungot meg egyenesen nem is értik


hogy a kérdésre is válaszoljak: Start Neu! tényleg nagyon jó könyv, a helyedben beiratkoznék valamilyen alapfokú, teljesen kezdőknek kiírt nyelvtanfolyamra, lehetőleg a Goethe intézethez, igen, tudom, drágább, mint a többi, de nagyságrendekkel színvonalasabban és hatékonyabban is oktatnak mint akármelyik másik intézet


Viel Erfolg und noch mehr Spaß!

2012. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!