Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni ebben a pár...

Tudnátok segíteni ebben a pár mondatban? (német)?

Figyelt kérdés

Verzichtserklärung des haushaltsführenden Elternteiles !


Angaben zur Partnerin/zum Partner, von der/dem Sie nicht dauernd getrennt leben, oder zur Lebensgefährtin/zum Lebensgefährten



Für nachstehendes Kind beantrage ich die Familienbeihilfe bzw. gebe ich Änderungen oder den Wegfall bekannt



Gegebenenfalls weitere Angaben zum Kind (gilt nicht für Neugeborene



Angaben zu folgenden Dokumenten (Das Finanzamt behält sich vor, die angeführten Dokumente von Ihnen abzuverlangen



Köszönöm!Sajna egyedül kell kitöltenem egy pairt a párom csak 2 hét mulva jön haza :( én meg angolos vagyok!Nem vagyok biztos ezekben a mondatokban!Köszönöm előre is!


2012. márc. 12. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Lemondási nyilatkozata a háztartást vezető szülők egyikének(az egyik szülőnek, aki a háztartást vezeti).


Adatok a partnerhez(ffi/nő) akitől nem tartósan elkülönülve él, vagy élettársi viszonyhoz(ffi/nő).


Az alábbi/következő gyerekhez kérelmezem/javaslom a családsegítőt(?), ill. a változásokat és megszűnését közzéteszem.


Adott esetben további adatok a gyerekhez(nem érvényes az újszülöttekre).


Adatok a következő dokumentumokhoz( az adóhivatal fenntartja magának a jogot, az említett/felsorolt dokumentumai meghosszabbításához).


mi az a Familienbeihilfe??:@ remélem nem írtam semmi hülyeséget.

2012. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen az köszi!

Szerintem nem irtál hülyeséget valami ilyesmire tippeltem én is csak az angol megy inkább mint a német!Nagyon szépen köszönöm!Kedves vagy!

2012. márc. 12. 16:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Familienbeihilfe-családipótlék!
2012. márc. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!