Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az oldal jó spanyolt...

Ez az oldal jó spanyolt tanulni online?

Figyelt kérdés
Suliba angolt és németet tanulok, de a spanyolt is szeretném tanulni (elsős vagyok gimibe), és nincs pénz magántanárra. Ez az oldal jó lenne hogy valamennyire tanuljak spanyolul? [link] Van néhány osztálytársam, akik spanyolt tanulnak, ők tudnának segíteni egy kicsit, de most kezdték, nincsenek olyan szinten hogy taníthassanak is engem...
2012. márc. 14. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
van még a livemocha.com is :) én ott kezdtem
2012. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nyelvet tanulni normálisan csak tanártól lehet. Iskola vagy magántanár.

A nyelvtanulás egyszerűen ilyen.

Ha el akarsz érni akár csak középfokig is, tanár kell.

2012. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ezen tanulok :)
2014. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Nem akarlak elkeseríteni, de nyelvet tanulni normálisan csak tanártól lehet. Iskola vagy magántanár.

A nyelvtanulás egyszerűen ilyen.

Ha el akarsz érni akár csak középfokig is, tanár kell."


Lehet tanár nélkül tanulni, hogyne lehetne! Magyart se tanítja tanár az iskola előtt, mégis egész jól beszéli már egy óvodás is.

2014. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!