Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem írni egy...

Tudnátok nekem írni egy szöveget Angolul? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a feladat, hogy egy lány, Carol elveszti a munkáját, és erről egy közös barátunkkal beszélek és neki kell elmondani, hogy szerintem Carolnak mit kellene csinálni. Tehát olyan,hogy menjen el a munkanélkli központba jelentkezni először is, aztán meg hogy hogy kereshet munkát, pl internet, újság, hirdetés, és ezeknek az előnyeit hátrányait kellene leírni. Segítsetek légyszives nagyon fontos lenne :)
2012. márc. 15. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyit megtennél, hogy megírod magyarul. Ne várd, hogy bárki is megcsinálja a házidat, ez nem az a hely sajnos.
2012. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni. Írd le magyarul és szívesen lefordítjuk, abból legalább tanulsz is.
2012. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jó..bocsánat. ezt tényleg elfelejtettem:S pedig amúgy magyarul már meg is írtam.

Tehát.

Először is sajnálom, hogy Carol elvesztette a munkáját, de lenne pár ötletem hogyan kereshetne másikat. Először is el kellene mennie a munkanélküli központba és ott regisztrálni. Közben kereshet új munkát az újságban vagy az interneten. Szerintem az internet jobb mint az újság, hiszen gyorsabb, olcsóbb, könnyebb. Míg azokra az állásokra amiket az újságban talál postán kell önéletrajzot küldeni általában, addig az interneten e-mailben is elküldheti. Számtalan álláskereső oldala van, mint a profession.hu, vagy a topjob. Az interneten úgy tud munkát keresni, hogy beírja az oldal címét, ott megkeresi a megfelelő munkát, majd küld egy üzenetet a feladónak, az elérhetőségével és önéletrajzával együtt, és várja a választ. Lehet hogy még az nap jelentkezni fognak, ellentétben az újsággal, hiszen ott napokba telik míg megkapja a levelet a munkaadó. Remélem hamarosan talál új munkát Carol.:)

2012. márc. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!