Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » He is my wonderwall, so the...

He is my wonderwall, so the best or nothing --> ez így értelmes mondat?

Figyelt kérdés

ez a mondat nyelvtanilag helyes? azt szerettem volna írni, hogy "ő (fiú) az wonderwall-om (tudom, hogy ez magyarra nem igazán fordítható le, max. annyit jelent, hogy akire sokat gondolsz), tehát a legjobb, vagy semmi" ( itt nagyjából annyit szerettem volna, hogy ha őt nem kapom meg, akkor senki nem kell), de ha nem nagyon kérem, hogy szóljatok!

igazából csak nyelvtanilag szeretném, hogy helyes legyen, bár ha végképp értelmetlen a mondat, akkor légyszíves javítsátok már ki!

értelmetlen válaszokkal kíméljetek! köszönöm


2012. márc. 24. 19:14
 1/4 anonim válasza:
az ige ugy elvan maradva mint a borravalo
2012. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már magyarul is sántít. Ő az én wonderwallom, tehát a legjobb, vagy semmi. Valahogy máshogy kéne megfogalmaznod azt a részét, hogy ha őt nem kapod meg, akkor senki sem kell. Esetleg: because i want the best or nobody.
2012. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

He is my wonderwall, ...

He is the wonderwall for me, ...


...I want no one else.

...if I can't get him, I want nobody else.

2012. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

He is my wonderwall. So the best or nothing.


Teljesen jó. Csak pontot tettem közé, mert ott nagyobb szünet van. Olyan eredetinek hangzik. Nem kell mindig túlmagyarázni a dolgokat.

2013. jan. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!