Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jár valaki holnaptól nyelvtanf...

Jár valaki holnaptól nyelvtanfolyamra az EURO nyelviskolába? Hol lesz megtartva az első nap?

Figyelt kérdés
Mikor jelentkeztem a tanfolyamra, azt mondták, hogy 12-ei pénteken hívjuk fel őket, hogy hol lesz megtartva, fel is hívtuk őket, de azt mondták, sms-ben küldik majd az infót. Már két nap eltelt de sehol semmi sms. Tud valaki valamit?
2009. jún. 14. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem, én 29.-től megyek, pedig én is a holnapira akartam volna menni. Majd megírod, hogy milyen? Melyik csoportba jelentkeztél?


Egyébként nekem azt mondták, hogy 29.-én menjek oda, ahova beiratkoztam fél 8-ra, és majd ott megmondják, hogy hol lesz a tanfolyam.

2009. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ, én is ezen gondolkodtam, hogyha nincs más, holnap bemegyek oda, és megkérdezem, akkor most hol is leszünk

az intenzívre, ugyanis következő tanév végén szeretném lerakni a középfokó nyelvvizsgát

és majd megírom :)

2009. jún. 14. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, és is intenzívre jelentkeztem, csak holnap érettségi, sé cink lett volna kihagyni az első órát :S
2009. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érdekes volt, a tanárnak van egy akcentusa, meg az a bajom, hogy nagyon kezdőkkel vagyok együtt :S
2009. jún. 15. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kezdőkkel? Akik ott tartanak, hogy I am? És a tanár egyébként milyen?
2009. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, haladó csoport, most tanulják mélyebben a nyelvtani a dolgokat, a tanár meg olyan, hogy bepörög, majd lelassul, majd ismét bepörög, de egyébként nem rossz
2009. jún. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!