Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű érettségire...

Emelt szintű érettségire készítő gyakorlókönyvek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Egy csomófajta van, és nem tudom melyik a jó.. Amihez van persze megoldókulcs, CD stb..
2012. márc. 31. 16:23
 1/2 A kérdező kommentje:
B*szki most veszem észre h nem írtam h ANGOL emelt érettségi xD
2012. márc. 31. 22:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Csináld meg a régieket, jobban jársz. A felkészítőkkel az a baj, hogy némelyik túl könnyű, némelyik meg baromi nehéz.

A régi érettségikkel szerintem azért jársz jól,mert egyrészt kitapasztalhatod a szókincs elvárást, másrészt pl. listening-nél is megfigyelheted a különböző akcentusokat, stb. Viszont. Ha magnós feladatot csinálsz akkor ne fejhallgatóval, sőt csinálj háttérzajt illetve rakd magasra hogy kicsit be is rezonáljon, mert sajnos nálam illetve mások tapasztalatából kiindulva feltolják maxra a hangerőt az meg,hogy a felét nem érted a recsegés miatt az nem az ő problémájuk..

2012. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!