Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezen az oldalon hogy tudnám...

Ezen az oldalon hogy tudnám meghallgatni a szavak kiejtését? Tudtok esetleg más hasznos oldalakat, ami segíti az angol tanulást?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 15. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.a főoldalon látsz egy fehér rublikát.(mellette jó nagy piros betűkkel van írva h SEARCH.azaz keresés)

2.írj be egy szót.

3.

kiad egy csomó találatot(szavak és kifejezések,amiben benne van az általad beírt szó

4.kattints rá az egyikre,ekkor megjelenik az adott szó leírása,

a szó fölött közvetlenül pedig egy kis hangszóró! jele.


5.ha a hangszóróra kattintasz,választhatsz h.brit vagy amerikai angol kiejtést akarsz hallani.


6.válaszd ki és már kész is.


bonyolultan,hosszan írtam le,de nem az!!írj ha nem megy!!

2009. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok még mindig!


kiejtés gyakorláshoz és ezt használom.


[link]


írd be a szót,és menj rá az egérrel arra amit hallani akarsz.


angoltanuláshoz a legjobb oldal:


www.5percangol.hu

van hírlevél is,ha feliratkozol rá,naponta fogsz gyakorló leckét kapni.

2009. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nah most kátom h.az általad használt oldalon a kiejtés gyakorlás csak egy szónál engedélyezett.ez a minta,meg kell venni a Cd-romot a továbbiakhoz...(

de a szógyakorláshoz jó az oldal!!


még mindig 1.

2009. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kátom=látom
2009. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszi. Én is az 5percangolon olvastam ezt és a másikat is amit írtál. Mind 3 oldal tetszik, csak egyszerűbb lett volna, ha ott egyszerre tudom meghallgatni a szavakat.
2009. jún. 16. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!