Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyveket ajánlanál...

Milyen könyveket ajánlanál angol középfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Maxim könyveket, teljes mértékben!
2012. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem hallottam még azokról a könyvekről. Milyen könyvek azok László?
2012. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól kidolgozottak, legtöbbjükhöz hanganyag is társul. Vannak olyan könyveik, melyek a nyelvvizsga témaköröket dolgozzák fel, vannak olyanok, melyek megtanítanak jól beszélni, szókincsfejlesztő könyveket készítenek, nyelvkönyveket. Amik nekem megvannak:


Angol nyelvtan 222 pontban

Színes kérdések és válaszok angol nyelvből - B2 szint

Speak simply B2!

1000 angol tesztkérdés


azt hiszem ennyi van. :) csak ajánlani tudom őket. könyveik felkészítenek az érettségire, valamint a (szerintem) 2 legjobb nyelvvizsgára alapulnak (ECL és TELC).


remélem segítettem.


üdv.!

2012. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én az Oxford Angol Nyelvtant ajánlanám :) ilyen naagy piros és rohadt vastag, de nagyon jól és érthetően leírja :)
2012. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de rengeteg minden kimaradt belőle. Pl. műveltetés és ilyenek. :)


Viszont a sok feladat miatt tényleg jó. :)

2012. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!