Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudna segíteni valaki magyarró...

Tudna segíteni valaki magyarról-németre fordítani?!

Figyelt kérdés

Nekem van otthon egy számítógépem. Amit minden nap szoktam használni.Az iskolában van számítástechnikaóra.1 héten 2szer szokott lenni. A családom szeret számítogépezni, jó dolognak tartja.Körülbelül van 3-4 levelező partnerem. Én nagyon szeretek számítógépzeni.

köszönöm előre is !!


2012. ápr. 2. 20:32
 1/3 Fenyvesi Gábor ***** válasza:
Zu Hause habe ich einen Computer, den ich täglich benutze. In der schule haben wir Informatikstunde, in der woche zweimal. Meine familie mag am Computer arbeiten, denn sie hält es für eine gute Sache.Ich habe etwa 3-4 Briefpartner. Ich sitze gerne am Computer.
2012. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ich habe zu Hause einen Computer,den benutze ich jeden Tag. In der Schule habe ich Computertechnik Stunde. Ist es zweimal in der Woche. Meine Familie mögen Computer spielen,sie dauern es eine gute Dinge. Ich habe zirka 3-4 Briefpartner. Ich mag sehr am Computer spielen.
2012. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!:)
2012. ápr. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!