Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi lehet a legjobb megoldás...

Mi lehet a legjobb megoldás "beszédfóbiára"?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag kiskorom óta van érzékem az angolhoz (hál' IStennek), de ha beszélnem kell, leblokkolok.

És ezt most halál komolyan mondom. Mástól megértek mindent. Írásban nekem is megy bármi, 100% lett anno a fogalmazásom érettségin, simán chatelek külföldi ügyfélszolgálatosokkal, de ha élesben kéne beszélnem külföldivel, meg se bírok nyikkanni.

Volt már olyan hogy odajött hozzám egy amerikai hogy lefényképezném-e, és egyszerűen annyit nem tudtam odavetni hogy "sure"...

Persze utána meg vagy 20 különböző válasz eszembe jutott...


Mit lehet tenni ez ellen? Nem merem az angoltudást feltüntetni az önéletrajzomban, és ez elég nagy hátrány :(


2012. ápr. 6. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkivel így van, kevesen tudnak spontán idegen nyelven beszélni. ha mondjuk kint lennél angol nyelvű közegben és muszáj lenne megszólalnod, hozzászoknál. szóval ez lenne a tanácsom, menj ki pár hónapra nyelvet gyakorolni.
2012. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!