Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsgát meg tudnám...

Angol nyelvvizsgát meg tudnám csinálni így?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem tanfolyamra járni, de a vizsga díjat még kitudnám fizetni. Gimiben 5-ös voltam angolból, de már nagyon rég volt (10 éve). Azóta sokat felejtettem.

Arra gondoltam, hogy itthon tanulnék. (Gyeden vagyok.)

Ti hogy csinálnátok?


2009. jún. 17. 13:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a nyelvtant otthon is lehet tanulni, gyakorolni. A szóbelihez viszont kell valaki, akivel beszélgethetsz, ha van a közeledben erre alkalmas személy, akkor szerintem ezzel sem lesz gond.
2009. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben senki, egész nap egyedül vagyok a gyerekkel.
2009. jún. 17. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

www.livemocha.com

ingyenes, nagyon jó oldal, beállíthatod hogy milyen szinten akarsz megtnaulni stb stb.:) regisztrálni kell, de minden ingyenes + tudsz beszélgetni angolokkal, magyarokkal, minden ilyesmi:) én itt franciául tanulok, nagyon élvezem!

2009. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

érdemes volna online "nyelvtanfolyamokat" látogatnod. rengeteg ilyen lehetőség van, pl:


http://www.youtube.com/user/JenniferESL

[link]

2009. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

14.03-as!


Köszönöm, hogy a tippet. Regisztráltam, és tetszik az oldal.

Azt még megírnád, hogy hogyan kell beszélgető társat szerezni? Láttam, hogy lehet választani, de hogy működik?

Írjak neki magyarul?

2009. jún. 17. 15:03
 6/8 A kérdező kommentje:
- hogy, bocsi
2009. jún. 17. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha belépsz, megjeleníti a profilodat. Lejjebb görgetsz, ott van egy olyan, hogy Friends. Katt a search-re és kiválaszthatod, hogy milyen nyelvet beszélő illetve tanuló emberrel szeretnél barátkozni:) örülök, hogy tetszik az oldal:)
2009. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jajj, ne haragudj, azt nem láttam, hogy tudod, hogy hogy kell:) igen, írsz neki olyan nyelven, amilyet beszél (így magadat tudod fejleszteni) de lehet hogy neked is fognak írni, magyarul tanuló emberkék, velük pedig magyarul beszélgethetsz (hogy őket segítsd egy kicsit)
2009. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!