Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga egyesítés hol?

Nyelvvizsga egyesítés hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Októberben sikeresen megcsináltam az ECL írásbeli részét, amiről már van is államilag elismert egynyelvű bizonyítványom. A szóbelit a BME-nél tettem le, ami államilag elismert kétnyelvű bizonyítványt ad.

Ugye az A és a B típust most egyesíteni szeretném. Valaki tud segíteni, hogy konkrétan hol csinálják ezt meg nekem és pénzben mennyibe kerül?

Köszi a választ!!


2009. jún. 17. 18:25
 1/3 anonim válasza:
58%
ilyen engem is érdekelne, de sztem ilyen nincs
2009. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Érdeklődj az iskoládban vagy a nyelvvizsgaközpontoknál. Szerintem ez így komplex C, több bizonyítványt nem fogsz kapni, így jár érte a pluszpont, vagy kiváltható a diploma. (nem tudom milyen céllal csináltad és hány éves vagy.. :) )
2009. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azóta megtudtam, hogy lehet egyesíteni, a www.nyak.hu oldalon minden le van írva, 3000 forintba kerül a komplex bizonyítvány kiállítása.

Valóban komplexnek számít külön az A és a B, de az emberek sok helyen olyan tudatlanok, hogy ezt nem értik meg.

Pár napja jelentkeztem egy helyi, nyári diákmunkára, amihez középfokú nyelvvizsgát kértek. Bevittem a két nyelvvizsgát, aztán a nő közölte, hogy ő ezt nem érti és nem tud vele mit kezdeni, fogalma sincsen arról, hogy ez érvényes-e így. Végül felhívott valakit és elfogadták, de a jövőbeli félreértések elkerülése végett inkább szeretném ha meglenne egy bizonyítványként. A többi nyelvvizsgám (azok alapok csak) is egyben van, akkor már legyen ez is. :)

2009. jún. 18. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!