Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek olyat, aki nyelvtanfo...

Ismertek olyat, aki nyelvtanfolyammal ért el felsőfokú nyelvtudást és sikerül a nyelvvizsgája is?

Figyelt kérdés
Simán úgy, hogy, járt tanfolyamra és otthon tanult jó sokat +könyvek, filmek idegen nyelven. Ez tényleg lehetséges? Ezek a tanfolyamok nem beugratósok?

2012. ápr. 10. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne egy nyelvtanfolyam beugratós? Úristen, nem értelek. Ugyanolyan mintha magántanárhoz járnál, csak van melletted még 5-6 ember, és sokkal olcsóbb. Jártam már angol és német tanfolyamra is, angol felsőfokúm és német közepem van, amit még felfogok fejleszteni nyáron tanfolyammal.

Most komolyan, mire számítottál? Hogy lenne beugratós? Hogy kifizeted és bezárnak egy sötét pincébe és megtanítanak cigányul?

2012. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
grat:)nem, arra gondoltam, hogy nekem csak olyan ismerőseimnek van felsőfokúja, akik külföldön éltek egy évig legalább..mert pl a intenzív tanfolyammal a középfokú után 2 hónapra ígérik, a felsőt, ami azért durva, mivel azt szokták mondani, egy fél után éri el az ember a folyékony szintet, amikor mármindenhez oda tud szólni.de akkor lehet ki próbálok egy ilyen kurzust, köszi:))
2012. ápr. 10. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

rendben, akkor bosánat, hogy olyan támadó stílusban írtam:D

Ajánlom a Cosmopolitan nyelviskolát! Az Euróba ne menj.

2012. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek. Többek között pl magamat. :D Németből és angolból is nyelvtanfolyamokkal jutottam el a felsőig (és én még csak nem is tanultam otthon túl sokat, volt, h a házi feladatokat sem végeztem el). Úgyh a válaszom egyértelmű, el lehet érni.
2012. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2014. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!